top of page
"Zmieniając perspektywe zmieniasz życie"
MOŻESZ DOKONAĆ ZMIANY

   W  ŻYCIU

SWOIM ORAZ INNYCH

TRAINERS LIBRARY

Trainers Library to projekt stworzony przez doświadczonych trenerów, pracowników młodzieżowych i badaczy z wielu krajów.  To łatwa w użyciu platforma, na której -   w sposób dobrze zorganizowany i oznaczony - znajdują się artykuły zróżnicowane pod kątem formy, wspierające pracę osób pracujących z młodzieżą. To:

- Ponad 350 artykułów do wykorzystania przez trenerów i osób pracujących z młodymi ludźmi w celu własnego uczenia się oraz wspierania rozwoju innych;

- Ponad 1500 stron starannie dobranych zasobów, narzędzi, pytań do refleksji  wspierających własny rozwój oraz propozycji książek i filmów.

Zapraszamy!

COLOURS OF FEELINGS AND NEEDS

Przedstawiamy zestaw 256 kart ilustrujących uczucia i potrzeby wraz z raportem badawczym i metodnikiem. To innowacyjne narzędzie wspierające proces rozpoznawania, opisywania i wyrażania uczuć i potrzeb uczestników zajęć w ramach edukacji pozaformalnej i formalnej bez względu na ich wiek, kulturę i pochodzenie. Projekt został sfinansowany w ramach partnerstwa strategicznego Erasmus + i zrealizowany przez Fundację ARTE EGO w Polsce i GrenzKultur / Cabuwazi w Niemczech. 
Zapraszamy na stronę projektu, link poniżej:

AKTUALNE PROJEKTY

SOLIDARITY ALLIANCE​ -  szczegóły już wkrótce!

PROJEKT SPARKCATCHER

W ramach tego projektu polsko-niemieckiego partnerstwa strategicznego Erasmus+ powstał raport badawczy, filmy oraz zestaw metod wzmacniających młodą osobę w motywacji do rozpoczęcia własnej inicjatywy:
- w formie interaktywnej gry
- w formie twórczego procesu na bazie kart (do pobrania i wydrukowania, wraz z szczegółowym opisem zastosowania)
- metody opartej na pracy z ciałem, na bazie filmów instruktażowych
- oraz dodatkowo, dla osób pracujących z młodzieżą opracowana została dodatkowe narzędzie „One week journal” wspierające w procesie pracy z młodzieżą, zwłaszcza w momentach wypalenia zawodowego.  

  • Facebook - Black Circle
bottom of page